SLUŽBY

NAŠE ZÁMEČNICTVÍ NABÍZÍ RŮZNÉ SLUŽBY

VJEZDOVÉ BRÁNY

Vjezdové brány dle vašeho stylu pro privátní nebo komerční účely. Brána je hlavní komunikační prvek, který odděluje vaše soukromí od okolí. Zaujměte už na první pohled.

PLOTY A PLOTOVÉ POLE

Hledáte ideální řešení pro pozemek či zahradu? Zajistíme vám oplocení s kompletním servisem. Vybírat můžete z různých materiálů i druhů plošných výplní. Vaše soukromí je na prvním místě.

ZÁBRADLÍ

Zábradlí patří mezi velice důležité doplňky každé stavby jak z bezpečnostního, tak estetického hlediska. Dodáváme a montujeme zábradlí pro interiér i exteriér z různých materiálů.

SCHODIŠTĚ

Dobrá přístupová cesta je základ, proto schodiště patří k významným stavebním prvkům. Hledáte dodavatele, který zrealizuje vaši představu? Vyrobíme kovové schody v různém provedení.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NA MÍRU

Naše zámečnictví se specializuje také na zakázkovou výrobu na míru. Vždy se snažíme vyhovět přáním našich zákazníků. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.

DOPLŇKY PRO VÁŠ DOMOV

Dále se naše firma specializuje na výrobu doplňků pro váš domov. Jedná se především o krbové vybavení, stojany na víno, které vyrábíme ve všech velikostech a mnoho dalších doplňků pro váš domov.

Způsob poptávky a zhotovení cenové nabídky :

V případě, že máte zájem o některý druh výrobku z našeho nabízeného sortimentu, zašlete nám poptávku na naši emailovou adresu nebo nás kontaktujte telefonicky. Vaše zakázka bude zdarma zaměřena, případně Vám poskytneme odborné poradenství, který typ výrobku by nejlépe odpovídal Vaším potřebám (např. typ schodiště, druh dveří). Následně Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku, kterou Vám odešleme. Poté se rozhodnete, zda uvedená cena i podmínky výroby (např. termín dodání) odpovídají vaším představám. Při vypracování cenové nabídky zohledňujeme druh použitého materiálu, složitost konstrukce výrobku, typ požadovaného kování, druh zasklení a povrchové úpravy. Dále dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu o výrobku je možné dodat konstrukční výkres.

Zaměření

Je prováděno ZDARMA. Termín zaměření je upřesněn po vzájemné dohodě.

Výrobní a dodací lhůty

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu,je doba dodání vždy individuální záležitostí podle náročnosti provedení. Standartně se pohybuje v rozmezí 2 -5 týdnů a zákazník je o ní vždy dopředu informován.

Výroba

Je vždy zahájena po odsouhlasení cenové nabídky,případném upřesnění detailů či podepsání smlouvy o díle. Probíhá v naší truhlářské dílně v Kralupech nad Vltavou. Výroba nabytku je z masivu a lamina.

Doprava

Zajišťujeme dopravu veškerých námi vyrobených zakázek po celé ČR. Cena dopravy je stanovena vždy individuálně.

Montáž

Montáž je zahrnuta v cenové nabídce. Montáž schodišť a dveří se provádí až po dokončení stavebních prací, jako jsou položené podlahy,vymalování atd. Součástí montáže je začištění.

Servis

Na naše výrobky poskytujeme veškerý záruční i pozáruční servis.

"Nabízíme také zakázkovou výrobu a zde je malá ukázka několika realizací, provedených naším zámečnictvím."

predy-1024x576-1

"Naše zámečnictví se specializuje i na výrobu doplňků vhodných pro váš domov."

ZAVOLEJTE NÁM:
+420 315 726 782
+420 607 192 580
otevírací doba

PONDĚLÍ
8.00 - 16.00

ÚTERÝ
8.00 - 16.00

STŘEDA
8.00 - 16.00

ČTVRTEK
8.00 - 16.00

PÁTEK
8.00 - 16.00

SOBOTA A NEDĚLĚ: ZAVŘENO