O nás a naší firmě

Zakázková výroba a naše praxe v oboru

Naše zámečnictví se věnuje zakázkové výrobě již více než 20 let a máme bohaté zkušenosti v oboru. Zakázková výroba v Kralupech nad Vltavou funguje od roku 1990. Od té doby rozvíjíme výrobu a používáním ty nejlepší možné technologie a materiály, které jsou dostupné na českém trhu.

Spojením dlouholetých zkušeností s tradičními i moderními technologiemi výroby, které zpracování kovů vyžaduje, dosahujeme skvělých výsledků v odolnosti, trvanlivosti i skvělém designu všech výrobků.

Nejsme a ani nechceme být konkurencí mnoha velkých firem a prodejců nabízejících neoriginální výrobky, které pocházejí z typizované a sériové výroby, z levného dovozu. Naše výroba je velice profesionální.

SLUŽBY

NAŠE ZÁMEČNICTVÍ NABÍZÍ RŮZNÉ SLUŽBY

VJEZDOVÉ BRÁNY

Vjezdové brány dle vašeho stylu pro privátní nebo komerční účely. Brána je hlavní komunikační prvek, který odděluje vaše soukromí od okolí. Zaujměte už na první pohled.

PLOTY A PLOTOVÉ POLE

Hledáte ideální řešení pro pozemek či zahradu? Zajistíme vám oplocení s kompletním servisem. Vybírat můžete z různých materiálů i druhů plošných výplní. Vaše soukromí je na prvním místě.

ZÁBRADLÍ

Zábradlí patří mezi velice důležité doplňky každé stavby jak z bezpečnostního, tak estetického hlediska. Dodáváme a montujeme zábradlí pro interiér i exteriér z různých materiálů.

SCHODIŠTĚ

Dobrá přístupová cesta je základ, proto schodiště patří k významným stavebním prvkům. Hledáte dodavatele, který zrealizuje vaši představu? Vyrobíme kovové schody v různém provedení.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NA MÍRU

Naše zámečnictví se specializuje také na zakázkovou výrobu na míru. Vždy se snažíme vyhovět přáním našich zákazníků. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.

DOPLŇKY PRO VÁŠ DOMOV

Dále se naše firma specializuje na výrobu doplňků pro váš domov. Jedná se především o krbové vybavení, stojany na víno, které vyrábíme ve všech velikostech a mnoho dalších doplňků pro váš domov.

ZAVOLEJTE NÁM:
+420 315 726 782
+420 607 192 580
otevírací doba

PONDĚLÍ
8.00 - 16.00

ÚTERÝ
8.00 - 16.00

STŘEDA
8.00 - 16.00

ČTVRTEK
8.00 - 16.00

PÁTEK
8.00 - 16.00

SOBOTA A NEDĚLĚ: ZAVŘENO